17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Indafotó képek

Focizzunk

Ezen a blogon szervezhetünk meccseket. Ha jönni szeretnél focizni, írj a "JÖVÖK"-be, vagy a "focizzunk@indamail.hu" címre. Köszi

2011.07.15. 17:00 MTD - VFC

2011.07.11. 00:00 | focizzunk | 4 JÖVÖK

MTD – VFC 6:5 (3:1)

A mérkőzés krónikája:

A hazai csapat (nevéhez méltón), nagy lendülettel kezdte a mérkőzést. A vendégeknél látszott az idény eleji forma, ráadásul a csapat egyik kiválósága (Guzsi), nem találta meg a játékos kijárót. A késése után a tőle már megszokott teljesítményt nyújtotta.

Jól kezdett a hazai együttes, a jobb szélen felfutó „XY”, rendre maga mögé utasította a fáradt védőket, ám a kapuban egy remek napot kifogó B. Balázs mindig túljárt az eszén. A vezetést ennek köszönhetően a VFC szerezte meg, egy szemmel láthatóan begyakorolt kombináció után, Fecó vette be a hazai kaput. Nem kis meglepetésre 0:1! Később, a három védelmi hibát azonban gólra váltották a hazaiak.

A fejmosás az öltözőben megtette a hatását, a vendégek sokkal kezdeményezőbbek voltak a második félidőben. Fecónak és Zolikának köszönhetően az egyenlítés is sikerült, ám egy potyagól végleg eldöntötte a 3 pont sorsát. A végén még próbálkoztak a vendégek, de a szerencse is elpártolt tőlük, így maradt a 6:5-ös végeredmény.

Edző (MTD): „Meglepett minket a vendégek felkészültsége, nem gondoltuk volna, hogy így megdolgoztatnak bennünket. Örülök a győzelemnek.”

Edző (VFC): „Büszke vagyok a csapatomra! A második félidőben felülmúltuk nagynevű ellenfelünket. Egy pontra - érzésem szerint - mindenképpen rászolgáltunk volna, elég ha csak Sipi kapufájára gondolunk.”

Gól: MTD: 5 ill. VFC: Fecó 3, Zolika 2